راهنمای خرید یخچال فریزر برای آشپزخانه خود

این احتمال وجود دارد که شما مدتی است یخچال خرید نکرده اید ، بنابراین انواع مختلف یخچال و فریزر و ویژگی های موجود ممکن است شما را متعجب کند. از راهنمای ما برای راهنمای انتخاب گزینه ها و یافتن بهترین و خرید یخچال برای آشپزخانه خود استفاده کنید.

کدام یخچال را انتخاب کنید؟

اگر مدتی است که  یخچال خرید نکرده اید ، ممکن است از انواع مختلف بازار و مجموعه ای از ویژگی های موجود تعجب کنید. خرید یخچال و فریزر می تواند یک کار طاقت فرسا و دلهره آور باشد. با انتخاب انواع مختلف ، بهترین یخچال برای شما چیست؟ بهترین مارک های یخچال و فریزر ویژگی هایی را ارائه می دهند که برای شما مهم هستند. از یخچال فرانسوی گرفته تا یخچال کوچک ، به شما کمک می کنیم تا یخچال مناسب خود را پیدا کنید.

انواع یخچال و فریزر

یخچال و فریزرهای با عمق استاندارد

از نظر سبک ، سازنده و مدل متفاوت هستند ، اما به طور کلی عرض آنها حدود 30 تا 34 اینچ و ارتفاع آنها تا 70 اینچ است. یخچالهای با عمق استاندارد نسبت به یخچالهای ضد عمق حجیم تر و عمیق تر هستند ، که مساوی فضای ذخیره سازی بیشتری است. در حدود 36 اینچ ، آنها از پیشخوان یا کابینت حدوداً 6 اینچ امتداد دارند.

یخچال و فریزر توکار

از لوازم پیشرفته ای هستند که کاملاً با کابینت شسته شده و ظاهری سفارشی به آشپزخانه شما می بخشد. آنها عمق واحدهای مستقل را ارائه نمی دهند اما بلندتر و گسترده تر هستند. بعضی از آنها شامل پانل های درب است تا با ظاهر آشپزخانه شما ترکیب شود. این مدل ها نیاز به نصب ویژه دارند.

یخچال های کوچک

یک گزینه عالی برای خوابگاه ها ، دفتر ، گاراژ یا هر مکان دیگری است که فضای بالایی داشته باشد. یخچال های کوچک می توانند بصورت مستقل و یا بصورت یک واحد داخلی در زیر پیشخوان آشپزخانه نصب شوند. ظرفیت یخچال کوچک می تواند به اندازه 1.7 فوت مکعب باشد ، در حالی که ظرفیت برخی از مدل ها 5.6 فوت مکعب یا بیشتر است.

سبک های یخچال

یخچال های درب فرانسوی

درهای دوقلو به محفظه غذای تازه با عرض کامل باز می شوند ، در حالی که کشو به سمت یک فریزر با عرض کامل بیرون می آید. این مدل ها غذای تازه را در دسترس آسان نگه می دارند و می توانند در فضاهای تنگ نیز خوب باشند. در تنظیمات چهار درب به طور معمول یک کشوی یخچال دار اضافی ارائه می شود و نسخه های پنج درب نیز دارای دو محفظه اضافی است.

یخچال های ساید بای ساید

یخچال و فریزرها با اندازه مشابه از بالا به پایین واحد کار می کنند. این بهترین شرط بندی برای آشپزخانه ای با فضای محدود ، مانند آشپزخانه گالی است ، زیرا درهای باریک به اندازه درهای عرض کامل به فضای باز نیاز ندارند.

یخچال بالا و فریزر پایین

قفسه های گسترده ای هم در غذاهای تازه و هم در فریزر موجود است. درهای تمام عرض برای باز شدن به فضای کافی احتیاج دارند ، اما اکثر واحدها دارای درهای برگشت پذیر هستند که متناسب با طرح های مختلف آشپزخانه است. یخچال های فریزر از نوع پیکربندی سنتی هستند ، در حالی که یخچال های فریزر پایین محفظه اصلی را به سطح چشم نزدیک تر می کنند و دسترسی به غذای تازه را آسان تر می کنند. بسیاری از واحدهای پایین فریزر دارای کشوی فریزر کشویی هستند. این مدل ها ظرفیت کمتری نسبت به یخچال های درب ساید بای ساید و فرانسوی دارند.

اندازه ها و ظرفیت های یخچال

اندازه ها و ظرفیت های یخچال

آیا یخچال مناسب آشپزخانه من خواهد بود؟ ارتفاع ، عرض و عمق فضای یخچال جدید را اندازه گیری کنید. برای جریان مناسب هوا فضای بیشتری در اطراف واحد ایجاد کنید و به یاد داشته باشید که فضای باز شدن درها را باید حساب کنید. مدل های دارای آب و یخساز برای جای دادن اتصالات و خط تأمین به فضای عقب نیاز دارند. اطمینان حاصل کنید که یخچال فریزر انتخاب شده از طریق درب منزل شما برای تحویل جا می شود و گوشه های تنگ در مسیر رسیدن به محل نصب را در نظر بگیرید.

آیا غذا در یخچال قرار می گیرد؟ عادت های خرید مواد غذایی خود را در نظر بگیرید. اگر غذاهای تازه بیش از منجمد خریداری می کنید ، دسترسی آسان و فضای ذخیره سازی زیادی در یخچال خواهید داشت. اگر غذاهای منجمد بیشتری بخرید ، به فضای فریزر بیشتری احتیاج دارید که دسترسی به آن آسان باشد. اگر غالباً غذا درست نکنید ، به اندازه شخصی که مرتباً آشپزی می کند و به طور منظم سرگرم می شود ، به ظرفیت دیگری احتیاج ندارید. شاید یک یخچال کوچک متناسب با نیاز شما باشد. یک یخچال کوچک یا یخچال کوچک با فریزر را در نظر بگیرید.

ویژگی های ظاهری

محفظه های هوشمند و کمک به سازمان ها ، نگه داشتن مواد غذایی تازه و منظم را آسان می کند. به دنبال:
 • قفسه های شیشه ای قابل تنظیم: قفسه هایی که درون حفره یخچال داخل و خارج می شوند و قفسه هایی که از لولاهای لبه های خارجی قفسه به صورت عمودی می چرخند ، فضای سفارشی ایجاد می کنند.
 • سطل های درب اندازه گالن: این سطل ها به طرز موثری شیر ، آب و بطری های 2 لیتری نوشابه را ذخیره می کنند ، در حالی که فضای قفسه صفر را اشغال می کنید ، گرفتن آنها آسان تر می شود.
 • کشوهای کنترل کننده رطوبت: این میوه ها و سبزیجات را به وضوح نشان می دهد ، در حالی که آنها را با تنظیمات رطوبت سفارشی تازه نگه می دارید.
 • کشوهای شربت خانه: زیر شلواری های انبار شربت یخچال و فریزر یک منطقه دمایی جداگانه برای سینی های مهمانی و غذاهای میان وعده ایجاد می کند.

ویژگی های دیگر

نیازهای آشپزخانه خود را در نظر بگیرید تا مشخص کنید که ویژگی های زیر خوب است یا باید داشته باشید:
 • سیستم فیلتراسیون هوا: یک فیلتر کربن داخلی هوا را در یخچال تازه نگه می دارد.
 • یخچال های متصل: این مدل ها که به عنوان یخچال و فریزر هوشمند نیز شناخته می شوند ، امکانات بسیاری از جمله کنترل پیشرفته آب و هوا ، لیست خرید ، یادداشت و ادغام با انواع سیستم های اتوماسیون خانگی را ارائه می دهند.
 • Door-Within-Door: تابلویی روی درب یخچال به محل ذخیره سازی داخل در باز می شود. درب منزل باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود زیرا برای دسترسی به سطل آشغال نیازی به باز کردن درب کامل نیست.
 • سیستم یخ ساز دوگانه: این سیستم به فریزرها اجازه می دهد تا هوای خنک را جدا از یخچال به گردش درآورند تا هر محفظه در بهترین دما و رطوبت حفظ شود و یخ شما مانند نان سیر مزه نشود. یخ سازهای دوتایی: اینها یخ را برای درب و مهمانی در یک سطل جداگانه ، معمولاً در کشوی فریزر کشویی ایجاد می کنند.
 • مدل های صرفه جویی در مصرف انرژی: یخچال های مجاز ENERGY STAR® نسبت به مدل های فاقد صلاحیت انرژی کمتری دارند - در هزینه های آب و برق صرفه جویی می کنید. هنگام خرید مدل های دارای گواهینامه ENERGY STAR® ممکن است واجد شرایط تخفیف از شهر خود باشید. برای آگاهی از مزایای این لوازم خانگی به یخچال و فریزر برای مصرف کنندگان مراجعه کنید.
 • دستگاه های پخش یخ و آب: در حالی که آب و یخ فیلتر شده از ویژگی های مشترک در مدل های درب ساید بای ساید و فرانسوی است ، اما تنظیمات متفاوتی وجود دارد که به شما امکان می دهد متناسب با نیازهای خود را انتخاب کنید. ذخیره سازی یخ ساز داخل درب: این سیستم ها با انتقال سطل یخ از فضای داخلی فریزر به درب فضای فریزر بیشتری را آزاد می کنند. در بعضی از مدل ها ، سطل یخ می تواند خم شود یا با یک دست برای توزیع فله خارج شود.
 • کنترل پد قابل برنامه ریزی: درجه حرارت را تنظیم کنید ، یخ و آب را قفل کنید ، وضعیت فیلتر را بررسی کنید و مقدار آب را از قبل تنظیم کنید تا فشار دهید. یخچالهای مقاوم در برابر اثر انگشت: یک جلد خاص باعث تمیزتر شدن این مدل ها می شود.
تگ ها:
راهنمای خرید یخچال برای آشپزخانه خود
راهنمای خرید یخچال فریزر برای آشپزخانه خود
لینک صفحه:

شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید