با جارو روباتیک بیشتر آشنا شوید

یکی از پرکاربرد ترین لوازمی که در تمیزی خانه بسیار تاثیر گذار است همین جارو رباتیک است. این جارو رباتیک به شما کمک میکند تا همیشه خانه خود را تمیز و منظم نگه دارید و از وقتی که هر روزه صرف آن میکردید بکاهید. این جارو ها بدون خستگی در طول شبانه روز در خانه شما میچرخند و کثیفی هارا جمع میکنند. امروزه که همه افراد کار های زیادی دارند و فرصت کمی برای نظم دادن به خانه را دارند این ربات ها به وجود آمده اند تا به شما کمک کنند که محیطی تمیز تر داشته باشید. در ادامه ما مهمترین مزایا را درمورد این جارو های هوشمند توضیح میدهیم تا هم با آنها بیشتر آشنا شوید و هم اگر قصد خرید دارید بتوانید با مزایای آنها آشنا شوید. پس با ما همراه باشید.

اگر قصد خرید جارو شارژی  با بهترین قیمت و کیفیت را دارید به محصولات فروشگاه ما سر بزنید تا محصول مورد نظر خودتان را با بهترین قیمت خریداری کنید.

مزایای این جارو رباتیک ها عبارت اند از:

 • آنها همه کارها را برای شما انجام می دهند

این جذابترین نکته این ربات های هوشمند است. آنها به طور منظم در خانه شما میگردند و هر بی نظمی را تمیز میکنند. این نکته برای آنهایی که وقت کمی دارند تا در خانه باشند بسیار کلیدی است. زیرا این ربات ها در کار های خانه به آنها کمک بسیار زیادی میکنند.

 • فشار فیزیکی را از بین می برند

این ویژگی برای افرادی که دوست ندارند برای تمیز کردن خانه یک وسیله را با خود از این اتاق به آن اتاق حمل کنند و آنهایی که مشکلاتی دارند که نمیتوانند اجسام سنگین بلند کنند یک ویژگی خوب محسوب میشود. زیرا با این ربات ها کار سختی ندارند و ربات ها بصورت هوشمند در خانه به گردش در میایند و شما کافی است تا هر بار مخزن آنها پر شد خالی کنید تا دوباره به کار خود ادامه دهند.

 • نگهداری آنها آسان است

این ربات ها بر خلاق جارو برقی های قدیمی فضای کمتری از شما اشغال میکنند و نگهداری از آنها بسیار آسان است. حتی برخی از مدل های جارو های رباتیک برای خودشان محفظه شارژر دارند که میتوانید بعد از اتمام کار آنها را در جای خود قرار دهید تا زیر دست و پا نباشد.

 • کنترل آنها آسان است

در حالی که فشار دادن دستی جاروبرقی ساده‌ترین راه برای تعیین دقیق محل و میزان تمیز کردن کف است، جاروبرقی رباتی با لمس یک دکمه کنترل تقریباً کاملی را در اختیار شما قرار می‌دهد. ویژگی‌هایی مانند یکپارچه‌سازی برنامه به شما امکان می‌دهد ربات خود را از راه دور کنترل و نظارت کنید، از جمله راه‌اندازی پاک‌سازی‌های مکرر در همان زمان هر روز، بنابراین دیگر نیازی به فکر کردن به آن نباشید. در همین حال، کنترل از راه دور مواردی مانند جریان آب، سطح مکش و کنترل جهت دستی را کنترل می کند.

 • آنها می توانند نقاطی را که به سختی دسترسی دارند تمیز کنند

برای شما هم پیش آمده که میخواهید جایی را تمیز کنید اما دسترسی بهش را ندارید و لازم است تا خانه را بهم بریزید تا آنجا را تمیز کنید. ربات ها با حجم کوچک و جم و جوری که دارند به تمامی نقاط دسترسی دارند و میتوانند هر جایی را تمیز کنند که این یک مزیت بزرگ برای این ربات ها به حساب می‌آید.

جارو روباتیک

 

چگونه ربات جاروبرقی مناسب برای خانه خود انتخاب کنیم؟

تا اینجای کار ما مزایای جارو های رباتیک را گفته ایم که شما با مزایای آنها اشنا شده اید. اکنون یک سری نکات که باید در هنگام خرید به آنها توجه کنید را برایتان میگوییم که با این نکات میتوانید با بهترین بودجه بهترین خرید را داشته باشید.

 • تکنولوژی نقشه برداری

یکی از مزایای مهم جاروبرقی ربات، تکنولوژی نقسه برداری آن است که به آن اجازه می دهد بدون کنترل دستی در خانه شما راه پیدا کند. این امر با فناوری‌هایی به دست می‌آید که یک نقشه مجازی از فضا، از جمله دیوارها، مبلمان یا موانعی که نظافتچی می‌تواند با آن برخورد کند، ایجاد می‌کند. مدل هایی مانند Hoover Ranger و Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI از تشخیص لیزری برای اسکن خانه شما، ایجاد نقشه و انتقال مستقیم آن به برنامه کاربری شما استفاده می کنند. سپس روبات ها از این نقشه ها برای پیمایش در هر اتاق و تعیین موثرترین مسیر تمیز کردن استفاده می کنند.

 • قابلیت پاک کردن

برخی از مدل‌های ربات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تمام نظافت شما را به یکباره انجام می‌دهند و روال روزانه شما را ساده می‌کنند. فناوری‌هایی مانند سیستم نوسان OZMO™ Ecovacs که در مدل‌هایی مانند DEEBOT OZMO T8 AIVI ارائه می‌شود، به ربات شما اجازه می‌دهد همزمان با حرکت در کف شما جاروبرقی و تمیز کند. این ممکن است برای همه ضروری نباشد، اما می تواند زمان تمیز کردن را به نصف کاهش دهد.

 • حسگرها

در کنار نقشه برداری مجازی، بسیاری از جاروبرقی های ربات مجهز به یک سری سنسور هستند تا خلاء شما را در مسیر درست نگه دارند و از خطر دور نگه دارند. به ندرت پیش می‌آید که یک اتاق کاملاً خالی باشد یا کف آن کاملاً همسطح باشد، بنابراین روباتی که بتواند با خیال راحت در خانه شما در شکوه به هم ریخته‌اش حرکت کند ضروری است. حسگرهایی که پله‌ها و ریزش‌ها را تشخیص می‌دهند برای یکپارچه نگه داشتن خلاء شما حیاتی هستند و باعث می‌شوند ربات شما پاشنه پا را بچرخاند و وقتی به پله‌ای رسید که در غیر این صورت ممکن است سقوط کند، به سمت دیگر حرکت می‌کند. سنسورهای ضد برخورد مانع از برخورد تمیزکننده با هر گونه اثاثیه، افراد یا حیواناتی می شوند که از خود و همچنین اشیا و موجوداتی که به آنها اهمیت می دهید محافظت می کند.

 • ادغام برنامه

این روزها راحتی اساساً مترادف با «قابل دسترسی از طریق تلفن هوشمند» است که به تمیز کردن کف‌های شما نیز گسترش می‌یابد. در حالی که همه جاروبرقی های ربات ما با کنترل از راه دور دستی عرضه می شوند، اکثر آنها به یکپارچه سازی برنامه های هوشمند نیز مجهز هستند. مدل‌هایی مانند Hoover Ranger و کل محدوده Ecovacs DEEBOT به شما امکان می‌دهند ربات و تلفن خود را با استفاده از Wi-Fi همگام‌سازی کنید تا عملیات آن را کنترل و نظارت کنید. هنگامی که ربات شما متصل شد و خانه شما را ترسیم کرد، می توانید از برنامه برای برنامه ریزی زمان تمیز کردن استفاده کنید و پاک کننده را به ایستگاه شارژ خود برگردانید. این برنامه همچنین مناطق تمیز کردن و مناطق ممنوعه را کنترل می کند و از ورود آن به اتاق های خاص یا پاک کردن فرش شما جلوگیری می کند.

 • فیلتراسیون

فیلتراسیون یک عامل مهم در انتخاب هر خلاء است، نه فقط یک مدل ربات. در حالی که همه پاک کننده ها به نوعی فیلتر برای جذب گرد و غبار، کثیفی و سایر ذرات مجهز هستند، اما همه آنها برابر نیستند. فیلترهای خاصی به طور ویژه برای بهبود کیفیت هوا طراحی شده اند و برای افراد مبتلا به آلرژی یا خانه هایی که حیوانات خانگی دارند، بسیار مفید هستند. یک فیلتر HEPA یا سیستم فیلتراسیون قدرتمند مشابه می‌تواند ذرات میکرو و آلرژن‌ها را برای ایجاد یک محیط سالم‌تر حذف کند.

 • زمان اجرا

مانند هر جارو شارژی، راحتی و قابلیت مانور به قیمت زمان کار بی پایان جارو شارژی است. مدت زمانی که به ربات خود نیاز دارید تا بین شارژها به کار خود ادامه دهد به اندازه خانه شما بستگی دارد. هیچ‌کس نمی‌خواهد در اواسط تمیز کردن متوقف شود و منتظر شارژ مجدد نظافتچی خود باشد، اما تمیز کردن یک آپارتمان یک خوابه به اندازه یک خانه کامل خانوادگی طول نمی‌کشد. زمان اجرا ربات های ما از 110 دقیقه تا 230 دقیقه است که طولانی ترین آنها Wertheim Elegance است. با این حال، به خاطر داشته باشید که این تخمین ها بر اساس عملکرد کمترین توان هر پاک کننده است و افزایش قدرت یا مکش باعث کاهش زمان مورد انتظار می شود. با این حال، یکی از مزایای جاروبرقی ربات نسبت به مدل‌های بی‌سیم دیگر این است که بسیاری از آنها برنامه‌ریزی شده‌اند که پس از اتمام تمیز کردن، مستقیماً به ایستگاه‌های شارژ خود برگردند، بنابراین برای استفاده بعدی شما شارژ می‌شوند.

در نهایت اگر قصد خرید لوازم خانگی اعم از خرید تلویزیون یا خرید یخچال فریزر را دارید میتوانید از محصولات ما دیدن فرمایید تا بهترین بدند هارا با بهترین قیمت خریداری کنید.

 

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم تا مهمترین ویژگی های یک جارو رباتیک را بگوییم و بعد از آن مهمترین نکاتی که در هنگام خرید این دستگاه باید رعایت کنید را بازگو کردیم که امیدواریم برای شما مفید بوده باشد.

تگ ها:
با جارو روباتیک بیشتر آشنا شوید
لینک صفحه:

شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید