راهنمای خرید همزن دستی و برقی

راهنمای خرید همزن دستی و برقی

اگر بخواهیم واقع بیش باشیم تمام کار هایی که با یک همزن یا همان میکسر میتوانید انجام دهید را بدون داشتن آن هم میتوانید انجام دهید. هدف از استفاده از این وسیله راحتتر کردن کار ها است و صرفه جویی در زمان خود. البته که بسیاری از لوازم خانگی شاید بود و نبودشان اهمیتی نداشته باشد اما برای ساده تر کرده کار ها نیاز است تا از آنها استفاده کنید یکی از همین وسایل همزن است. در این مقاله قرار است انواع همزن هارا معرفی کنیم و اینکه در خرید یک همزن باید به چه ویژگی هایی دقت کنیم. پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

اگر قصد خرید لوازم خانگی با بهترین قیمت و کیفیت را دارید میتوانید از محصولات ما بازدید کنید و بهترین برند های تولیدی لوازم خانگی را با بهترین قیمت خریداری کنید.

برای کسانیکه به طور مرتب نان پخت میکنند و کیک و دسر های متنوع درست میکنند میکسر بسیار کاربرد دارد برای آنها و آشپزی را برای آنها لذت بخش میکند. کسانیکه اولین بار است میخواهند میکسر خریداری کنند و تا الان ذهنتی نسبت به آن ندارند میتوانند این مقاله را دنبال کنند تا یک راهنمای خرید همزن خوب را مطالعه کنند که پس از آن اقدام به خرید کنند.

انواع میکسر ها چیست؟

اولین چیزی که در هنگام خرید باید به آن دقت کنید انتخاب میکسر است که همزن برقی میخواهید یا دستی. در ادامه هر دو نوع برقی و دستی را مورد بررسی قرار میدهیم و مزایای هر یک را میگوییم.

 • همزن های دستی

اگر اولویت شما یک محصول مقرون بصرفه است همزن های دستی میتوانند بهترین انتخاب باشند. زیرا این همزن ها با توجه به اینکه فضای زیادی را اشغال نمیکنند به راحتی در کشو ها قرار میگیرند. همچنین طراحی ساده تری نسبت به همزن های برقی دارند که از مزیت های این محصول به شمار میروند.

مزایا همزن های دستی:

 1. میکسر های دستی مقرون بصرفه تر هستند.
 2. این میکسر ها فضای زیادی را اشغال نمیکنند.
 3. نگهداری آنها ساده تر است.
 4. قابل حمل هستند.

معایب همزن های دستی:

 1. میکسر های دستی کمی به کار دست نیاز دارند.
 2. معمولا به اندازه میکسر های برقی کامل نیستند.
 3. این میکسر ها تا حدودی نامرتب هستند.

راهنمای خرید همزن برقی

 • میکسر های برقی

شما تقریبا با استفاده از میکسر های برقی میتوانید کار های آشپزخانه خود را به سادگی و لذت بیشتر انجام دهید و همچنین کار های خود را با سرعت بیشتری انجام دهید. البته این نوع میکسر ها با اینکه کامل هستند اما فضای زیادی را هم اشغال میکنند و در هر کابینتی جا نمیشوند.

مزایای همزن های برقی:

 1. این میکسر ها کامل تر از میکسر های دستی هستند.
 2. سرعت انجام کار های شما را بالا میبرند.
 3. هر چیزی را میتوانید مخلوط کنید.

معایب همزن های برقی:

 1. قیمت گرانتری نسبت به همزن های دستی دارند.
 2. فضای زیادی را اشغال میکنند.
 3. نگهداری آنها کمی سخت است.

همانطور که دیدید هر دو نوع میکسر ها معایب و مزایای خاص خودشان را دارد. شما میتوانید با توجه به نیاز هایی که دارید یکی از آنها را انتخاب کنید و باید در نظر داشته باشید که در هر صورت هر دو میکسر میتوانند نیاز های شما را برآورده کنند.

9 عاملی که باید در خرید میکسر به آنها دقت کنید