راهنمای خرید جارو برقی با بهترین قیمت

برای داشتن یک خانه ی تمیز و زیبا وجود یک جاروبرقی با کیفیت یک نیاز اساسی به حساب می آید. انواع مختلف جاروبرقی با انواع رنگ ها و مدل ها برای انتخاب وجود دارد. در حال حاضر بیش از 180 مدل در بازار موجود می باشد. بنابراین با بررسی مدل های مختلف به شما کمک می کنیم که به جواب این سوال که "جاروبرقی چی بخریم؟" بتوانید پاسخ مناسبی بدهید و انتخاب مناسبی داشته باشید.

اگر قصد خرید جارو برقی با بهترین قیمت را دارید میتوانید از وبسایت صنیع خانی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

چگونه جاروبرقی ها را آزمایش کنیم؟

برای آزمایش میزان تمیز کردن جاروبرقی ، آزمایش های  متفاوتی را روی هر نوع می توان انجام داد . به عنوان مثال ، نباید انتظار داشته باشیم که جاربرقی دستی یا روباتیک دارای قدرت تمیز کردن جاروی برقی دارای مخزن کامل یا عمودی باشد. اما همه آنها مزایا و معایب خود را دارند.

برای اینکه بفهمد یک جاروبرقی چقدر خوب است برای مثال می توان مقداری خاک را جمع کرد ، تا متوجه شوید چقدر بقایای آن باقی ماند ، چقدر راحت می توان آن ها را جمع کرد و چقدر سر و صدا دارد. باید دقت داشته باشید که جاروبرقی خاک را جمع آوری می کند یا آن را پراکنده می کند.

جاروبرقی هایی که عملکرد خوبی دارند اما با گذشت زمان ماندگاری و عملکرد خود را از دست می دهند ، کیفیت مناسبی ندارند.

طبق نظرسنجی های انجام شده، جاروبرقی های سیم دار نسبت به مدل های بی سیم قابل اطمینان تر و باکیفیت ترهستند.

 جدیدترین مدل های جاروبرقی که جاروبرقی های روباتیک هستند، از WiFi برای تمیز کردن استفاده می کنند.

خرید جارو برقی

انواع جاروبرقی

 سه نوع مدل اصلی برای جاروبرقی وجود دارد:

  • جاروبرقی عمودی: برای خانه های بزرگ مناسب هستند وبرای استفاده از آن ها مجبور نیستید برای تمیز کردن خم شوید. اکثر آنها دارای برس توربو می باشند.
  • جاروبرقی سیلندر: آن ها جاروهای سنتی هستند که هنگام تمیز کردن پشت سر خود می کشید. آنها دارای شیلنگ های انعطاف پذیر طولانی هستندو ارزان تر می باشند.
  • جارو شارژی: معمولاً جاروبرقی سبک وزن است که به جاروبرقی دستی تبدیل می شود.استفاده از آن ها بسیار راحت است اما فقط تعداد کمی از آنها در نظافت واقعاً خوب هستند و مدت زمان شارژ باتری نیز محدود است. این مدل می توانند یکی از موارد زیر باشند.

جاروبرقی های بسته بندی شده :تمام گرد و غبار را در یک کیسه یکبار مصرف جمع می کند. معمولاً ظرفیت های بزرگتری دارند. بنابراین تعمیر و نگهداری و تماس کمتری با گرد و غبار دارند.جاروبرقی های بدون کیسه :یک ظرف قابل استفاده مجدد دارند که باید آن را خالی کنید. بنابراین می توان آن را کثیف و سپس خالی کرد.

 برخی از مدل ها عمدتا برای تمیز کردن کف طراحی شده اند ، در حالی که برخی دیگر ابزارهای تمیز کننده کوچکتری برای فضاهایی مانند شکاف ، پله و حتی ماشین دارند. 

"کیسه ای یا بدون کیسه "کدام نوع را بخریم؟

 آزمایشات نشان می دهد که هر دو مدل کیسه ای و بدون کیسه با پر شدن، مکش خود را از دست می دهند. هم چنین با پرشدن مواد حساسیت زا را به داخل اتاق پراکنده می کنند. تولیدکنندگان جاروبرقی بدون کیسه اغلب عقیده دارند که مدل های کیسه ای با پر شدن کیسه مکش خود را از دست می دهند ، در حالی که جاروبرقی بدون کیسه اینطور نیست. برخی نیز ادعا می کنند که سیستم های بدون کیسه آنها دارای ویژگی  تخلیه بهداشتی می باشند. با این حال ، آزمایشات نشان می دهد  که هر دو جاروبرقی کیسه دار و بدون کیسه می توانند مکش خود را با پر شدن کیسه یا ظرف از دست بدهند. همچنین با آزمایش جاروبرقی های بدون کیسه این نکته روشن شده است که هنگام تخلیه گرد و غبار بسیار بیشتری نسبت به مدل های کیسه دار وارد فضا می شوند.بنابراین اگر مدل بدون کیسه را انتخاب کردید باید آن ها را در خارج از اتاق ، داخل یک کیسه یا سطل ، خالی کنید و در صورت حساسیت جدی از دستکش و ماسک استفاده کنید. اگر ترجیح می دهید بدون دردسر باشید ، یک مدل کیف دار انتخاب کنید.

همچنین مهم است که جارو برقی را انتخاب کنید که هنگام تمیز کردن گرد و غبار نشت نکند و مواد آلرژی زا را به داخل اتاق باز نگرداند. با انجام آزمایش ها مشخص شده است که هر دو مدل کیسه دار و بدون کیسه در پخش نکردن مواد آلرژی زا حین تمیزکاری بسیار عالی عمل می کنند.

 

جارو برقی بی سیم یا سیم دار

 اگر می خواهید یک تمیز کننده عمیق با ارزش خوب داشته باشید یا خانه ای بزرگتر دارید ، معمولا جاروبرقی های سیم کشی هنوز هم گزینه بهتری هستند. اما بهترین نوع جاروبرقی های بی سیم به اندازه سیم دارها خوب هستند و بسیاری از مردم از نظر سبک و قابل کنترل بودن آن ها را انتخاب می کنند.

برای خرید لوازم خانگی اعم از خرید تلویزیون ، خرید یخچال فریزر ، خرید جارو برقی با بهترین قیمت روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

نکات کلی در استفاده ازجارو برقی

برخی از اشکال جاروبرقی گرد و غبار را نیز تمیز می کنند. خاکستر ، خاک اره و خاک گچ دارای ذرات بسیار کوچکی هستند که حتی بهترین جارو برقی ها را نیز مسدود می کنند و غیر قابل استفاده می شوند. بهترین راه برای ماندگاری جاروبرقی این است که مطمئن شوید  گرد و خاک معمولی خانه ، مواد زائد و مو را تمیز می کندو فیلترهای خود را تمیز کنید. دفترچه راهنمای کاربر را روی جاروبرقی خود بخوانید. هم چنین دستورالعمل های نحوه تمیز کردن یا تعویض بهتر فیلتر را نیز بخوانید ، زیرا مدلهای مختلف کارکردهای متفاوتی دارند.

تگ ها:
راهنمای خرید جارو برقی با بهترین قیمت
جارو برقی چی بخریم؟
لینک صفحه:

شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید