| نویسنده : آقای صنیع خانی

5 مزیت بزرگ بخار شوی که بهتر از بدانید!

تمیز کردن با بخار به روش تمیز کردن منتخب برای اکثر خانوارها و حتی موسسات پزشکی تبدیل شده است و دلایل زیادی وجود دارد. برخلاف روش‌های سنتی تمیز کردن که می‌توانند آسیب بیشتری به جای منفعت داشته باشند، تمیز کردن با بخار فواید شگفت‌انگیزی برای شما و خانواده دارد.

قبل از شروع مقاله اگر قصد خرید لوازم خانگی با بهترین قیمت و کیفیت از برترین برند های ایرانی و خارجی را دارید به محصولات ما سر بزنید و محصول خود را به راحتی سفارش دهید تا به سرعت در درب منزل تحویل بگیرید.

5 مزیت بخار شوی که بهتر است بدانید!

مزیت هایی که درباره بخار شویی باید بدانید عبارت است از:

  • تمیز کردن با بخار یک جایگزین امن تر و سازگار با محیط زیست است.

در بیشتر موارد، تمیز کردن با بخار بیشتر به آب نیاز دارد، بنابراین در مقایسه با محلول‌های تمیزکننده سنتی، از مواد شیمیایی بسیار کمتری استفاده می‌شود. جدا از اینکه برای شما، خانواده و حیوانات خانگی شما ایمن است، تمیز کردن بخار با محیط زیست نیز سازگار است، زیرا تعداد مواد شیمیایی را که در زهکشی شسته می‌شوند و به منبع آب ما بازیافت می‌شوند، کاهش می‌دهد.

اگر کاشی‌ها، دوغاب‌ها، میزها، کف‌های چوبی سخت و سایر سطوح را با بخار تمیز کنید، نه تنها باقی مانده‌های شیمیایی را در خانه‌تان از بین می‌برید و آن را به مکانی امن‌تر برای خانواده‌تان تبدیل می‌کنید، بلکه آگاهانه از آلاینده‌های بیشتری که می‌توانند به آن آسیب برسانند نیز اجتناب می‌کنید. محیط زیست.

  • تمیز کردن با بخار می تواند خانه شما را دوباره جدید جلوه دهد.

از آنجایی که تمیز کردن بخار از دماهای بالا استفاده می کند، می تواند تجمع کثیفی و بقایای باقیمانده از روش های تمیز کردن دیگر را از بین ببرد. علاوه بر این، استفاده از بخار به ضد عفونی کردن خانه شما کمک می کند و از قدرت تمیز کنندگی روش های معمولی که بر روی حلال ها و اسفنج ها متکی هستند، پیشی می گیرد. بخار همچنین با کمک گرما و رطوبت به طور طبیعی بو و ضد عفونی می کند.

تمیز کردن با بخار همه کاره است و می تواند در بسیاری از مناطق مختلف خانه شما مانند کاشی حمام، میزهای سنگ طبیعی، کف چوبی و حتی روکش های چرمی استفاده شود. همچنین زباله ها را به طور کامل و سریع از بین می برد و به خانه شما ظاهر و احساسی «جدید» می بخشد.

  • تمیز کردن با بخار میکروب ها، ویروس ها و کپک ها را از بین می برد.

ممکن است نتوانید ویروس‌ها، باکتری‌ها، کپک‌ها، کپک‌ها و سایر پاتوژن‌های بالقوه عفونی را با چشم غیرمسلح خود ببینید، اما همه جا در اطراف شما و در خانه مورد علاقه‌تان وجود دارد. یکی از بهترین مزایای تمیز کردن با بخار این است که این عناصر بد را از خانه شما حذف می کند و از شما و خانواده تان در برابر آسیب محافظت می کند.

هنگامی که بخار به منافذ سطحی نفوذ می کند، کثیفی، زباله ها، باکتری ها و سایر عناصر ریز را با مولکول های بخار داغ از بین می برد. این مولکول‌های بخار آنقدر داغ هستند که می‌توانند حتی قوی‌ترین پاتوژن‌ها مانند E. Coli و Salmonella را از سطوح خانه‌تان بکشند.

مقاله پیشنهادی: راهنمای خرید بخارشوی و انواع آن ها

5 مزیت بخاری شوی

  • تمیز کردن با بخار به خلاص شدن از شر آلرژن ها کمک می کند.

آلرژن های موجود در هوا برخی از پرکارترین محرک های آلرژی در خانه هستند. در واقع، آلرژن‌هایی مانند مواد زائد مایت‌های گرد و غبار پس از گرده در ایجاد واکنش‌های آلرژیک در رتبه دوم قرار دارند. تمیز کردن منظم خانه با بخار، این آلرژن های میکروسکوپی را برای همیشه از بین می برد.

بر اساس مطالعات اخیر، اجتناب از آلرژن ها در اوایل دوران کودکی می تواند از شروع آسم جلوگیری کند. تمیز کردن خانه با بخار آب یک راه عالی برای حفظ سلامت خانواده با از بین بردن این مواد حساسیت زا از روی میز، کف چوبی و موارد دیگر است.

  • تمیز کردن با بخار بوی حیوانات خانگی را از بین می برد.

فقط به این دلیل که حیوانات خانگی در اطراف خانه دارید، به این معنی نیست که خانه شما باید بوی باغ وحش بدهد. استفاده از بخار می تواند به شما کمک کند نه تنها بوی ناخواسته حیوان خانگی را از بین ببرید، بلکه می تواند با کشتن کک ها، تخم ها و حتی لارو آنها، حیوان خانگی خود را شاد و سالم نگه دارد.

چرا وقتی می‌توانید تمیز، سالم، شاد و دوست‌دار محیط‌زیست باشید، به فقط تمیز کردن بسنده کنید؟ اگر بخارشوی حرفه ای را برای زیبا و مرتب نگه داشتن خانه خود امتحان نکرده اید، اکنون وقت آن است که به آن ضربه بزنید.

در حالی که تمیز کردن با بخار به خودی خود جایگزین بهتری است، جستجوی شرکت های خدمات تمیز کننده بخار بدون مواد شیمیایی یا سازگار با محیط زیست می تواند اطمینان حاصل کند که خانه شما بهترین و سالم ترین نتیجه را دریافت می کند.

 

حرف آخر

در نهایت باید بگوییم که بخار شویی در کار های خانه به شما کمک فراوانی خواهد کرد و شما میتوانید برای خرید بخار شویی با بهترین قیمت و کیفیت از وبسایت لوازم خانگی صنیع خانی سفارش دهید و در درب منزل تحویل بگیرید.

تگ ها:
5 مزیت بزرگ بخار شوی که بهتر از بدانید!
5 مزیت بزرگ بخای شویی که بهتر از بدانید!
لینک صفحه:

شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید