جارو شارژی بخریم یا جارو برقی؟

مقدمه

 جاروبرقی یکی از لوازم خانگی ضروری می‌ باشد و در هر خانه‌ای یک نمونه از جارو برقی مشاهده می‌ شود بنابراین خرید جارو برقی و یا خرید جارو شارژی به‌ عنوان یکی از دغدغه‌ های مصرف‌ کنندگان تبدیل شده‌ است که بسیاری از افراد به‌ دنبال این هستند که جارو شارژی بخریم یا جارو برقی؟ بر این اساس باید ما ابتدا برخی از شرایط و ویژگی‌ هایی که داریم را با یکدیگر بررسی کنیم و سپس نسبت‌ به خرید جارو برقی یا جارو شارژی اقدام کنیم به‌ همین دلیل مجموعه صنیع خانی در این بخش تلاش دارد تا هر آن‌ چه که لازم است شما در خصوص جارو شارژی و جارو برقی بدانید را برایتان ارائه دهد. تا شما بعد از مطالعه این مطلب بتوانید به‌ صورت دقیق و هدفمند خریدی مطمئن را برای خود رقم بزنید بنابراین تا انتهای این مطلب با مجموعه صنیع خانی همراه باشید.

جارو برقی یا جارو شارژی

 با توجه به ورود جارو شارژی های پارویی به عرصه لوازم خانگی بهتر است که ابتدا مقایسه‌ای ما بین جارو برقی و جارو شارژی انجام شود همان‌ طور که گفته شد انتخاب جارو شارژی و جارو برقی یکی از دغدغه های مصرف کنندگان می باشد و سوالی است که بسیاری از مخاطبان مجموعه صنیع خانی می‌ پرسند. بنابراین در ادامه ویژگی‌ های این ۲ مدل جارو با یکدیگر مقایسه و ارائه می شوند و راهنمای کاملی برای خرید جارو برقی و جارو شارژی برای شما هستند.

استفاده از جارو برقی در چه محیط هایی پر کاربرد تر می باشد؟

 بهتر است بدانید که اگر شما در زمره خانواده های پر جمعیت و یا شلوغ‌ قرار دارید و یا استفاده‌ی شما از جارو برقی زیاد می باشد و یا مساحت خانه شما زیاد است برای این که بتوانید به جارو کردن خود سرعت دهید استفاده از جارو برقی مناسب می باشد.

 همچنین برای جارو کردن بخش‌ هایی مانند موکت‌ ها، سرامیک‌ ها، راه‌ پله و پاگرد های آن و همچنین برای جارو کردن فرش‌ ها استفاده از جارو برقی مناسب‌ تر می‌ باشد.

 جارو برقی ها در ۲ نوع پاکت دار و فاقد پاکت تولید می شوند. نکته قابل‌ توجه در خصوص جارو برقی‌ های پاکت دار این است که شما می بایست مداوم پاکت یا محیط ذخیره سازی مکنده های جارو را تمیز کنید ولی جارو برقی های فاقد پاکت نیازی به خالی کردن فضای ذخیره سازی ندارند. بهتر است بدانید که اگر در محیط زندگی شما افرادی هستند که دچار بیماری‌ هایی چون آسم و آلرژی هستند بهتر است از جارو برقی های فاقد پاکت استفاده نکنید.

استفاده از جارو شارژی در چه محیط هایی پر کاربرد تر می باشد؟

 ابتدا بهتر است این بخش را با این سوال آغاز کنیم که هدف از تولید جارو شارژی چیست؟ جارو شارژی ها با توجه به حمل و نقل اسان و کم جثه بودنشان برای جارو کردن محیط های کوچک طراحی شده‌اند. و با توجه به این موضوع که در بالا اشاره کردیم که برای جارو کردن منزل، بهتر است از جارو برقی استفاده شود.

 ولی جارو شارژی امکاناتی را برای مصرف کننده فراهم می کنند که این امکانات از دست جارو برقی ساخته نیست از جمله، امکان جارو کردن محیط هایی مانند گوشه و کناره های دیوار ها، لای مبل ها، زیر وسایل، و حتی فضای داخلی ماشین را فراهم می کند.

 از طرفی جارو شارژی ها هم از جثه کوچک تر و هم قابل استفاده در فضا های باریک و تنگ هستند و شما می توانید هر فضایی را با آن ها جارو کنید.

 همچنین جارو شارژی ها همان طور که از نامشان پیدا است بعد از شارژ شدن نیازی به اتصال برق ندارند بنابراین در محیط هایی که امکان دسترسی به برق فراهم نیست بسیار کارامد می باشند. بنابراین می توان گفت جارو شارژی یک مکمل بسیار خوب برای جارو برقی می باشد و صرفا به تنهایی توان جارو کردن منزل را ندارد.

کیفت جاروی کدام یک بهتر است؟

 سوال بسیار پر تکرار برای مصرف کنندگان این است که جارو برقی بهتر تمیز می کند یا جارو شارژی؟

 خب همه ما به خوبی می دانیم وقتی یک سیستمی به منبع انرژی متصل باشد بی شک کارایی بیشتری را نیز از خود بروز خواهد داد. بنابراین باید گفت جارو برقی ها از کیفیت تمیز کنندگی و قدرت مکش بالاتری برخوردار هستند و همچنین سرعت انجام جارو کشی را نیز افزایش می دهند. اگر فروشنده ای به شما گفت که جارو شارژی دارم که قدرت ولتاژ آن از جارو برقی بیشتر است پس نتیجه بهتری را برای شما خواهد داشت، تا کنون تحقیقات مجموعه صنیع خانی این باور را تایید نمی کند.

 از طرفی دیگر از آن جایی که جارو شارژی برای محیط های کوچک طراحی شده است از مکش پایین تری برخودار است.

کیسه جارو برقی بزرگتر است یا جارو شارژی

کیسه جارو برقی بزرگ تر است یا جارو شارژی؟

 در بالا به این موضوع اشاره کردیم که جارو برقی ها دو نوع پاکت دار و بدون پاک یا همان کیسه هستند. که خرید جارو برقی های بدون پاکت توسط مجموعه صنیع خانی به شما پیشنهاد نمی شود.

 ولی به طور کلی در مقایسه فضای ذخیره سازی جارو برقی با جارو شارژی، باید گفت با توجه به نوع کاربری جارو شارژی مشخصا فضای ذخیره سازی آن کوچک تر از جارو برقی می باشد. که البته پاسخ به این سوال با توجه به جثه جارو شارژی کاملا واضح است.

 باز هم نکته ای قابل توجه وجود دارد که باید گفت، از آنجایی که جارو برقی ها کوچکترین ذرات گرد و خاک را می مکند بنابراین کیسه های ذخیره سازی آنان سرشار از گرد و غبار می باشد. و باتوجه به کوچک بودن فضای ذخیره سازی جارو شارژی ها نیاز است تا هر چند روز یک بار آن ها را خالی کنیم که اگر شما از آسم یا آلرژی رنج می برید بهتر است این کار را به عهده شخصی دیگر واگذار کنید.

تفاوت های دیگر جارو برقی و جارو شارژی

خب همه ما به خوبی با صدای جارو برقی اشنا هستیم پس باید گفت که جارو شارژی صدای کمتری نسبت به همتای برقی خود تولید می کند.

جارو شارژی ها قابلیت مکش جامدات و مایعات را دارند که این امکان برای اکثر جارو برقی ها وجود ندارد.

مزیت دیگر جارو شارژی ها قابلیت حمل آسان آن ها می باشد. و حتی شما می توانید آن ها را با خود به مسافرت ببرید و در طی سفر از آن ها استفاده کنید.

جارو شارژی دوام بیشتری دارد یا جارو برقی

جارو شارژی دوام بیشتری دارد یا جارو برقی؟

هر چند که تا این جای مطلب باید پاسخ به این سوال برایتان واضح است ولی بهتر است تا به طور کامل با این موضوع اشنا شوید.

همان طور که گفته شد منبع تامین انرژی جارو برقی اتصال مستقیم به برق شهری می باشد بنابراین شما می توانید هر زمانی که خواستید از این ابزار استفاده کنید ولی جارو های شارژی از آن‌ جایی که منبع انرژی آن ها در داخلشان تعبیه شده است معمولا بین یک تا سه ساعت می‌ توان از آن ها استفاده کرد و برای استفاده مجدد نیاز به شارژ دارند.

در نهایت

در این بخش سعی شده است هر آنچه لازم است شما در خصوص جارو برقی و‌ جارو شارژی بدانید از تفاوت ها و تشابه ها گرفته تا مقایسه و راهنمای کلی خرید ارائه شود. بنابر مطالب گفته شده، این نیاز شماست که تعیین کننده نوع خرید شما می باشد. و بطور کلی جارو شارژی مکملی برای جارو برقی هستش و به تنهایی برای منازل کاربرد ندارد. مجموعه صنیع خانی یکی از بزرگترین مراجع عرضه کننده لوازم خانگی در استان قم می باشد و شما می‌ توانید انواع لوازم منزل را با یکدیگر مقایسه و با مطالعه ویژگی های آن ها نسبت به خرید خود اقدام کنید.

تگ ها:
جارو شارژی بخریم یا جارو برقی؟
لینک صفحه:

شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید